Kam na rande

Už spolu chodíme skoro rok a začínám mít pocit, že se ze vztahu stává taková běžná rutina. Jeden den je jako druhý, jedeme pořád ve stejných kolejích a žádná změna. Všechna ta rána, témata „jak bylo v práci“, procházky parkem pořád na stejná místa, společné večeře ve stejných podnicích, večery taky skoro jeden jako druhý, bez nápadu, bez inspirace… Bojím se, že takhle náš vztah brzo spadne do jedné velké smyčky, ze které nás už může dostat jedině rozchod. A to nechci.

Už jste někdy měli podobný pocit? Chcete si s partnerem někam vyrazit, ale nenapadá vás už nic originálního, kde jste ještě nebyli, co jste nezkusili a nezažili. Nebojte, nejste v tom sami. To se stává mnoha párům a právě pro ně je zde připraven náš nový web kamnarande.eu. Najdete zde od různých uživatelů nespočet tipů, kam lze vyrazit jen tak ve dvou, na rande. A i vy můžete přispět svým nápadem, kam se dá vyrazit. Všechny návrhy jsou ostatními uživateli ohodnocené, takže ty zaručeně nejlepší tipy najdete hned nahoře na stránce a i vy sami můžete dobré nápady posunout o pár příček výš a těm špatným naopak dát palec dolu. Takže jestli ještě pořád nemáte jasno, kam dnes vyrazit na rande, navštivte náš web a rázem nebudete vědět, kam dřív :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Vztahy se štítky a jeho autorem je tester. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *