Attivo – profesionální webhosting

Chcete si vytvořit vlastní web a potřebujete pro něj webhosting, na kterém váš nový kousek poběží? Jestli stále ještě vybíráte kvalitní, spolehlivou a zároveň levnou službu, za kterou stojí český provozovatel, tak už nemusíte, protože je zde pro vás neomezený hosting od Attivo.

Attivo jako jeden z mála webhosterů v České republice nabízí neomezený diskový prostor pro vaši webovou prezentaci. Už nezáleží na tom, zda budete chtít provozovat malou firemní stránku, eshop s množstvím produktů nebo třeba imageshosting. Pro všechny  zde platí stejná pravidla a pro všechny je diskový prostor jednoduše neomezený. Mimo to zde neplatí ani žádné FUP limity, takže vaše prezentace bude stále dostupná bez ohledu na její aktuální návštěvnost. Naprostou samozřejmostí jsou také subdomény pro váš web, databáze, CRON, neomezené množství emailů a další. A to vše nyní můžete získat jednoduše za pouhých 25 Kč měsíčně. V současné době navíc probíhá soutěž, kdy k objednanému webhostingu obdržíte jako bonus doménu zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Webhosting se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *