Aktivity v Řecku

Milujete adrenalin? Stále větší množství turistů během svého zájezdu vyhledává sporty, na které během roku nemají čas. Téměř celý rok prosedí v kanceláři a hrbí se u počítače a tak je nasnadě, že dovolenou chtějí strávit jinak, než jen opět poleháváním na pláži. Patříte i vy mezi jedince, kteří nemají v úmyslu během dovolené jen tak nečině ležet na pláži? Pak je tu pro vás nabídka činností, které můžete zkusit právě v Řecku. Další informace o letoviscích v Řecku najdete například na těchto stránkách.

Češi se obvykle věnují během dovolené turistice. Jim Řecko skýtá horské túry a výstupy do hor dosahujících výšky až 2.000 metrů. Užívat si pak mohou kouzelných pohledů na řeckou krajinu pod nimi, která jim doslova leží u nohou. Nejtajnějším přáním zahraničních turistů je zdolat Olymp, starobylé sídlo bohů. Nejen Olymp, ale celé Řecko je plné turistických tras skrze panenskou přírodu.

Adrenalin vám stoupne v žilách během sjezdu nejdelší řeky v Řecku Pinios. Na raftovém člunu se pohybuje asi 4 až 8 osob, přičemž na každém člunu je instruktor. Záleží na vás, jakou náročnost si vyberete. Zda jste začátečník, nebo radši zkusíte těžší sjezd. Tato sranda vás bude stát kolem 40 Euro na osobu.

Během několika posledních let se se stal velmi populární aktivitou offroad. Že jste o této činnosti neslyšeli? Jde prakticky o výlet trvající celý den v terénních autech. Auto vám přistaví až k hotelu a vy se stanete řidičem této mašiny. Celý den pak můžete strávit adrenalinové chvilky na strmých stezkách, kamenitých cestách a opuštěných plážích, na které byste se jinak jen těžko dostali. V případě výjezdu více vozů, budou vám poskytnuty vysílačky, které vám umožní se dorozumívat. Offroad se vám jistě postará o nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Ať už volba padne na rafting, turistiku, offroad nebo jízdu na koních, svou dovolenou v Řecku si naplánujete dle svého a prožijete nevšední zážitky, které vám bude celé okolí závidět.