IBAMIX

Jsme propracovaná, ekonomicky silná a revoluční koncepce provozující svou činnost převážně online a s dostupností po celém světě. Ve spolupráci s obchodními partnery a investory z USA a Dubaje financujeme obchodní projekty ve střední a východní Evropě.


Nabízíme nadstandardní zhodnocení vkladu, které nemá na trhu v současné době konkurenci. Poskytujeme převážně zástavy a hypoteční úvěry podnikatelským subjektům s vyšší úrokovou mírou, což nám dovoluje vyšší sazby zhodnocení vkladu nabízet. Mezi naší doménu patří i revoluční přístup k podnikatelským a osobním hypotečním úvěrům. Naše podmínky pro obdržení podnikatelského nebo osobního úvěru nejsou tak restriktivní jako u jiných bankovních subjektů na trhu. S námi tak nebude obtížné získat americkou hypotéku jako u konkurence. Dále poskytujeme anonymní účet, jehož založení je velice rychlé a flexibilní. U IBAMIX také nabízíme krátkodobé i dlouhodobé půjčky bez ohledu na to, zda se klient nachází v registru neplatičů. Pro kreativní klienty s dobrými nápady, ale bez dostatečného kapitálu, poskytuje IBAMIX možnost financování vlastního projektu, a to hned několika způsoby. Dalším důvodem proč vybrat právě nás, může být zprostředkování obchodu s akciemi a podílovými listy na tuzemském i zahraničním trhu.
Zaměření IBAMIX je široké, přičemž se snažíme pokrýt hlavní služby a produkty na trhu s lepšími podmínkami než-li najdete u konkurence.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Darky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *