Dodáváme palivové dřevo štípané, rovnané na palety i volně sypané

Spol. Palivové dřevo Praha se zabývá výrobou a dodávkami palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo vám s potěšením dovezeme v podobě polen o délce 23, 33 a 50 cm. Volně sypané palivové dřevo zájemcům přivezeme nákladním autem nebo jej přivezeme vyrovnané na paletách.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Objednané palivové dřevo klientům dopravíme a vysypeme na dané místo. Pokud si klient sjedná také složení palivového dřeva do kůlny nebo do dřevníku, vyhovíme i tomuto požadavku. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, kupte si půl druhého metru dřeva. Na rozdíl od dřeva vyrovnaného v paletách, zahrnuje sypané palivové dřevo také třísky, které jsou vhodné na podpal. Palivové dřevo dodáváme vyrovnané na paletách o rozměrech jeden x jeden x jeden metr a dovážíme jej pomocí auta s hydraulickým zvedákem. Dřevo si však můžete odvézt i sami.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Sháníte-li metrové palivové dřevo, pak vám dodáme polena o délce jeden metr. Toto dřevo pro vás přichystáme ve štěpinách, nebo kulatině a dopravíme jej k vám domů nákladním vozem s kapacitou šest nebo dvanáct rovnaných m. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak představuje kuláče do dvaceti centimetrů, kdy robustnější kusy jsou rozštípnuté. K dispozici máme rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, ale rovněž jehličnaté měkké k podpalu. Takovéto dřevo je zpravidla dlouhé 25 centimetrů a přivezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Levné palivové dřevo

Na druhu dodávaného materiálu je závislá cena palivového dřeva. Nejlevnější je měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejvíce stojí tvrdé dřevo. Nejlevněji pak vyjde dřevo něštípané a naopak nejdráže palivové dřevo na paletách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *