Dopřejte si kvalitní brandy

KVINT – málokomu asi bude toto slovo znít povědomě a bude si umět představit, co vlastně znamená. Co je to brandy ale ví zřejmě každý, a právě její výrobou se tato moldavská společnost zabývá.

Likérka se 100 lety zkušeností

Pálení alkoholu je velmi stará záležitost a na jihovýchodu Moldávie ji mají dokonale zvládnutou. Však historie tohoto výrobního závodu se datuje již od roku 1897, kdy byla poprvé spuštěna výroba alkoholu v Tiraspolu, hlavním městě Podněsterské moldavské republiky. Každý rok společnost KVINT vyrobí a prodá více než 20 milionů lahví alkoholických nápojů, které v současné době patří mezi nejoblíbenější po celém světě. Moderní technologie, originální receptura a tradiční postupy výroby činí tuto brandy
neodolatelnou.

Kde brandy koupit

Není nic jednoduššího, než navštívit web xoczech.cz a objednat si například 10 letou brandy XO s harmonickou chutí, velmi kvalitní vodku KVINTOFF z přírodních surovin nebo gin KVINT z vysoce kvalitní obilné lihoviny.

Brandy jako dárek

Láhev brandy vám přijde v dárkové krabičce, brandy VSOP či brandy XO jsou tak pěkným dárkem při různých příležitostech, jako jsou třeba významná jubilea ve vývoji firmy či v životě rodinných příslušníků nebo vašich přátel.

Příspěvek byl publikován v rubrice Eshop a jeho autorem je stahor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *