Ubytování Kyjov, to je penzion U Kulky

Moravský Kyjov je populární díky svým kulturním akcí a turistickým památkám, včetně krásných přírodních scenérií, dobrého jídla a skvělého vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov nachystaná široká nabídka zajímavých akcí.

Kultura a folklór, sport a ubytování Kyjov

Turisté zde mohou poznat místní hudbu a tance na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, poslechnout si cimbálovou muziku nebo si i zatančit, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. Naplánované jsou také oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání komfortní ubytování Kyjov, určitě doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, skvělé pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov U Kulky ležící v samém cetru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, pohodové atmosféry skýtá rovněž skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Budete příjemně překvapení příznivými cenami, kvalitním domácím jídlem doplněným o výborné moučníky či opékaná, grilovaná nebo uzená masa.

Cyklistické stezky okolo Kyjova

Milovníci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion má ideální polohu uprostřed Kyjova, takže si každý cyklista může vybrat dle náročnosti a délky stezku, která pro něj bude nejvyhovující. Za vidění rozhodně stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *