V prověřené chovatelské stanici si snadno pořídíte štěnátko s průkazem původu

Chybí vám doma zvířecí společník? Uvažujete-li nad psem s rodokmenem, se kterým byste chtěli objíždět psí výstavy, bude pro vás nejlepší, pokud kontaktujete specializovanou chovnou stanici. U takového štěněte totiž budete mít jistotu, že pochází z prověřeného rodu. O plánovaných vrzích se často dozvíte přímo z chovatelské stanice, a tak si včas vyberete a zarezervujete svého budoucího pejska.

Líbil by se vám bullmastif, pes buldoček, eventuálně mops?

Jaké psí rasy jsou v současnosti nejžádanější? S jistotou můžeme říci, že k populárním psům přiřazujeme bullmastif štěňata, roztomilá mops štěňata, anebo francouzský buldoček štěňata. Zezačátku byla rasa bullmastif rasou vypěstěnou k hlídání, a tak se musí vychovávat s přísností. Když bude bullmastif dobře vychován, odměnou vám budou jeho perfektní oddanost a absolutní ochranitelský pud. Francouzský buldoček, nebo mops patří mezi rasy malého vzrůstu, která mají hravou, přátelskou a tulivou náturu. Přes jejich zarputilost je dokážete kvalitně vytrénovat. Teď už je jen na vašem rozhodnutí, zda rozhodování vyhraje francouzský buldoček, mops, eventuálně bullmastif, štěňata všech uvedených plemen jsou naprosto líbezná.

Mad Bull Farm, chovná stanice, která produkuje mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Jestliže toužíte po štěněti s rodokmenem, navrhujeme vám požádat o radu chovatelskou stanici Madbull Farm, jejíž základy byly postaveny roku 1992 a její psi si dodnes přivážejí ocenění rovněž ze světových výstav. Právě teď jsou k mání francouzský buldoček štěňata, mláďata jsou na světě již několik týdnů. Vyhledejte proto chovatelskou stanici Madbull Farm a domluvte se na pravidlech prodeje a předání štěňátka.

Aktuálně zde můžete pořídit také pejska plemene mops, jež jsou velmi líbezná. Psi těchto plemen jsou dokonalými společníky k malým dětem a dalším členům domácnosti. I mezi mopsy z této chovatelské stanice najdete mnoho šampionů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zvířata a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *