Revize hromosvodů a elektrospotřebičů snadno a rychle

Bezpečným, spolehlivým a vždy dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, výrobní hale či administrativní budově zajistí revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů, je spol. Elektro Revize Praha. Společnost provádí veškeré revize elektroinstalace v Praze, ale také celé ČR s použitím té nejmodernějších techniky.

Spolehněte se na revize-elektro-praha.cz

Firma Revize Elektro Praha měří zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, provádí montáže a opravy na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Do kompetencí firmy spadají rovněž montáže, elektrorevize nebo opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6 a vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem. Nabídka společnosti zahrnuje rovněž plnění přístrojů plynem a měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět pravidelné revize elektrospotřebičů je nutností zejména kvůli bezpečnosti práce, zdraví a ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel má totiž povinnost nechat provést revize elektrospotřebičů a rovněž revize hromosvodů. Firma revize-elektro-praha.cz se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování a také přeměrení. Do revizních karet jsou pak zaznamenávány naměřené hodnoty.

I hromosvody vyžadují pravidelné revize

Blesk představuje riziko pro stavby, občany, zařízení, instalace a inženýrské sítě, a přesně kvůli tomu se jako účinná ochrana instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při instalaci nového hromosvodu jsou prováděny tzv. výchozí revize. Periodické revize hromosvodů jsou realizovány každé čtyři roky a po havárii je potřeba provést mimořádné revize hromosvodů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *