Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Pomýšlíte na koupi nové podlahy do kuchyně, do dětského či obývacího pokoje? Dnes jsou oblíbené třeba právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž všestrannou krytinou, která se dá pohodlně položit do každé místnosti. Mezi největší přednosti vinylu patří pružnost, velká mechanická odolnost, voděodolnost, příjemný došlap, jednoduchá údržba a cenová dostupná.

Proč koupit vinylovou podlahu?

U vinulových plovoucích podlah se můžeme setkat i s názvem PVC, která však zahrnuje i linolea neboli marmolea. Tato podlaha je dostupná v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Je možné si pořídit celé role, lamely nebo třeba čtverce, záleží jen na představě, kterou máte při nákupu vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – krytiny dnes vyberete po celé České republice. Nebo si podlahu vyberte v e-shopu vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat z celé řady provedení.

A co takhle podlahy ze dřeva?

Dřevěné podlahy jsou klasikou, se kterou se setkáte nejen ve starších domácnostech. V dnešní době jsou stále populární, i přestože jim konkurují PVC krytiny nebo koberce. Pokládka plovoucích parket pak v žádném případě není tak složitá, jak se může na první pohled zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Mají výborné tepelné vlastnosti, mají dlouhou životnost a samozřejmou záležitostí je rovněž bohatý výběr z mnoha povrchových úprav. Poříďte si tak také vy do svého domu či bytu dřevěnou podlahu. Brno, respektive Tišnov u Brna, je sídlem známé společnosti Podlahy Stylefloor, kde si lze vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy můžete pohodlně vybírat také z domova. Pohodlně si tak můžete promyslet její typ i barvu. Rozhodnete-li se použít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea, dřeva, rozhodně tak zvaně nešlápnete vedle. Obecně máte dnes v oblasti podlahových krytin široký výběr.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *