Není nutné cestovat do lázní, docela stačí systematicky používat výrobky jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z e-shopu Velba.cz

V zemích bez moře je těžší zachovávat svůj dýchací aparát, pohybový a kožní systém v podobné formě, jakou mají lidé bydlící v horách, nebo u moře. Zřídkakomu se podaří užívat si několikrát ročně blahodárných a léčebných lázeňských procedur. Firma Velba.cz nabízí řešení pro každou domácnost a lázeňství, a to přírodní produkty s minerály a z bylin.

Prospěšná sůl z mrtvého moře bez chemických přísad pro lázeňství i kosmetiku

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi má blahodárné účinky na každý organismus. Uzdravující sůl z mrtvého moře se získává přirozeným odpařováním mořské vody a následnou krystalizací soli bez chemických vlivů. Obsažené minerální soli se vysuší, nežádoucí směsice bahna a písku se následně protřídí. Uzdravující sůl z mrtvého moře by měla být nejčastěji bílá a sypká, poté je následně využívána v kosmetickém, lázeňském i lékařském průmyslu.

Praktický nahřívací polštářek proti veškerým bolestem i splínům

Léčebný nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či mátou, s citronovou trávou, litseou cubebou, citrusy a dětský nahřívací polštářek Bambino uleví konkrétním bolavým místům, velmi nepříjemným bolestem svalů, kloubů a páteře, rozhodně ukonejší roztržité myšlenky, spolehlivě zklidní celé tělo i duši. Léčivý nahřívací polštářek se přesně dle instrukcí nejdříve nahřeje v mikrovlnce, pak se položí na bolestivou oblast, pro kterou byl nahřívací polštářek určen. Současně se uvolňují do vzduchu silice v něm obsažené, a tím velmi pozitivně působí rovněž na další smyslové orgány. Přírodní, léčebný nahřívací polštářek určitě najde praktické využití jak doma, tak i v relaxačním centru.

Léčivý, jednorázový rašelinový obklad zmůže daleko více než bahenní lázně

Blahodárnou tepelnou léčbu, při níž se uvolní svalová tenze, kompletnímu pročištění organismu a uvolnění, zaručeně podpoří ozdravný jednorázový rašelinový obklad. Takže jednorázový rašelinový obklad v sobě má nepřekonatelné huminové a fulvo kyseliny, které se uvolňují působením tepla, a snižují tak bolení kloubů a svalů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *