Nízkoenergetické domy na klíč patří k nejšetrnějším variantám bydlení

Mít vlastní nemovitost v podobě domu nebo bytu je snem snad nás všech. Máte-li představu o stavbě nebo koupi domu na klíč, pomůžeme vám s její realizací. Můžeme totiž prohlásit, že naši práci ocenila již celá spousta spokojených zájemců o to nejkvalitnější bydlení. Specializací naší společnosti jsou domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši firmu je stavba domu zejména výstavbou spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou náročností

Při výstavbě mohou být využity výhody zděných staveb a dřevostaveb. Využívány jsou technologie z cihelného a pórobetonového zdiva či z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu je pak spojením pevnosti se stabilitou a s nízkou energetickou spotřebou. Jestliže si přejete postavit dům sami, vyberte si z našich nabízených typologií a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a poskytne vám také stavební dozor.

Budujeme kvalitní domky na klíč

Ze široké nabídky společnosti Domky CZ si vyberete domek dle svých představ a pak už jenom sledujte, jak spolehlivě a rychle výstavba probíhá. Postavené domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka zahrnuje celou spoustu nejrůznějších typologií nízkoenergetických domků, kde si lze vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Všechny požadavky jsou respektovány.

Zárukou bezpečné budoucnosti jsou nízkoenergetické domky

Popularitu si nízkoenergetické domy získávají zejména pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky krátké časové lhůtě, která je pro stavbu potřeba. Obrovskou výhodou nízkoenergetických domů je logicky energetická nenáročnost, která je poznat už při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme v celé řadě variant, které ladí s okolím domu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *