Sháníte vhodnou školku pro své děti? Vyzkoušejte soukromou školku Čiperka!

Soukromá školka Praha Modřany stále přijímá malé žáčky do náručích schopných vychovatelek. Učitelský, logopedický či zdravotnický personál, který zaměstnává Soukromá školka Čiperka, nabízí malým žáčkům velice dobře strávený čas v kolektivu dětí a samozřejmostí jsou tu rovněž zábavné a výukové programy.

Školka Modřany nabízí celou řadu aktivit

Všechny děti, kterým tato školka skýtá útočiště, si mohou volit mezi spoustou nabízených kroužků, jako je kupříkladu výuka AJ, tenisu, hry na flétnu i plavání. Během kurzů keramiky si zase děti zdokonalí jemnou motoriku, na hodinách jógy se naučí správnému dýchání a lepšímu držení těla. Pozitivní vztahy se svířaty se posilují činnostmi, jako jsou hipoterapie a také canisterpie, metody za využití psů a koní.

Soukromá školka Čiperka je skvělou volbou pro děti a rodiče

soukromá školka Modřany ovšem nemyslí jenom na děti, ale rovněž na rodiče. Rodiče jsou totiž ve školce vždy vítáni. Vyberete-li dětem výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Přátelská rodinná atmosféra a spolupráce s profesionálním pedagogickým sborem představují kréda této pražské školky. Vaše děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat české památky, uvidí divadelní představení, podívají se do zoo, mohou jet třeba i na hory.

Soukromá školka není obyčejnou školkou

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto hravě připravuje budoucí prvňáky na vstup do školy. Na předškoláky zde čeká výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, kde se učí zdravověda, učí se zde rovněž o vlastnostech lidského těla o péči o zdraví. Budoucí prvňáčci jsou také každoročně slavnostně šerpováni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Děti a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *