Kvalitní a moderní koupelny na míru, obklady nebo třeba koupelnový nábytek můžete pořídit na Kbkoupelny.cz

Bohatá nabídka obsahující dlažbu, baterie, obklady, koupelnový nábytek, vany, umyvadla, toalety, osvětlení, zrcadla, nebo třeba sprchové kouty s příslušenstvím, tmely, barvy, ventilátory, otopná tělesa, instalační materiál, LED osvětlení i koupelnové doplňky můžete sehnat přes internet v e-shopu Kbkoupelny.cz. Nikoliv jen levné koupelny jsou díky své příjemné ceně a ucelené nabídce dostupné každému zájemci. Zboží je dodáváno se slevou až 20 %, další slevové akce platí pro firmy a velkoodběratele. Podporujeme rovněž české výrobce zařizovacích předmětů.

Výbava koupelny tak nikdy nebyla snazší. Při nákupu zboží do koupelny, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceni hodin, že si za dopravu a balné účtujeme pouze 160 Kč. Platba za zboží je pak řešena formou dobírky. Na všechno zboží je pak poskytována záruka v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady odstraňujeme zcela bezplatně.

Nabídka obkladů a dlažeb je velice různorodá. Pořídit si můžete klasické koupelnové obklady a dlažbu či třeba mozaiku v rozmezí od 63 do 2995 korun. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, z nichž si vybere skutečně každý. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které jsou vhodné do každé koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, jež dodají každé koupelně úplně jiný rozměr. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Poskytovaný koupelnový nábytek, nebo obklady lze pohodlně sladit se sanitními výrobky, které jsou momentálně skladem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *