Nechutné deprese a zdánlivě nepřekonatelné krize středního věku se dají zpracovat díky koučům a programům z cyklu Moje síla

Ztracená chuť do práce, představa úbytku libida a mužství, přicházející krize středního věku, strašák ve formě deprese a celkové napětí. Pojmy, jimiž se často se zaobírá leckterý muž. Jak znovu najít význam života? Jakým způsobem jde podmanit nervové vypětí, stres, negativní myšlenky, deprese, pocity, že jsme v koncích a nic nedává smysl? Náš program Moje síla je orientován na ty chlapy, kteří se nemohou najít, nedovedou se realizovat, zajímají se o duchovno. Projekt se soustředí také na ty, kdo chtějí mít dobrou kondičku, případně chtějí mít jasné myšlenky a naplněnou životní energii.

Avšak rádi oslovíme i ty z vás, kdo touží být svůj, či nenachází nový životní styl, přejí si něco jiného, s čím se zatím nesetkali. Profesionální koučing podává ruku mužům nacházejícím se na životních milnících, případně dá radu těm, kdo prahne po novém osobním kurzu. Zajímáme se i o spiritualitu, a proto je koučing programu Moje síla orientován jak na duševní pohodu, tak sportovní výkony. To jsou záměry projektu Moje síla.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli se orientují lekce Ročního programu pro vytrvalce. Významná Síla Srdce je hnací silou léčebného programu Chci změnu. Naše Pobytové programy v Thajsku a na Krétě zahrnují profesionální koučing vaší Cesty poznání a vašeho růstu Síly. Sportování, jako je thajský box, běh nebo free diving jsou vyváženy lekcemi duševního růstu, koučing emočních projevů a koučing sebepoznání. Do Průběžného programu v Praze se zájemci přihlašují v průběhu roku. Při sportovních aktivitách si odpočinete u relaxačních cvičení. Nedílnou součástí tohoto programu je právě trénink mozku, o Sílu Myšlenky se opírá i koučing. Jednotlivci mají v Individuálním programu lekce nastaveny tak, aby si zasportoval, duševně se uvolnil, popral se s životními nástrahami, dopátral se životního sebepoznání, případně se jen cítil v být poklidu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *