Nezvládáte usínání, jelikož vaše klidné usínání maří světlo z ulice, k ránu vás zas budí sluníčko?

Jste během léta vystaveni na milost a nemilost slunci, které neustále svítí do vašich oken? Nebo vám spíš vadí zvědavé pohledy sousedů? Velmi často zákazníci nevědí, jestli si mají zvolit stínění vnitřní, případně venkovní stínění. Někdy mohou být nejlepším řešením venkovní žaluzie, hezké venkovní rolety, dokonalé markýzy a pergoly, případně svislé fasádní clony, jindy zase vnitřní žaluzie, nebo textilní sítění a užitečné sítě proti hmyzu. Ideální řešení není nikdy pouze jedno.

Výtečnou a užitečnou vyriantou zastínění objektu jsou populární rolety.  Venkovní rolety Climax spolehlivě obrání všechny vaše okenní tabulky před jakoukoliv nepřízní počasí, rolety přispívají k minimalizaci rámusu zvenku a k tomu přispívají k nepřístupnosti do objektu. A proto užitečné rolety Climax slouží jako stoprocentně efektivní obrana před slunečními paprsky, avšak rolety Climax současně výtečně izolují jakýkoliv dům. Jestli vám více vyhovuje nějaká designová možnost, moderní příbytek vám spolehlivě zkrášlí látkové stínění, kam řadíme například elegantní látkové rolety, anebo rovněž plisé žaluzie, obzvláštní japonské posuvné stěny a zajímavé vertikální žaluzie Climax. Nabízíme neotřelé kolekce textilií Climax s poutavými barvami, jsou z jakostních materiálů s neotřepaným dekorováním.

Originální venkovní rolety Climax jsou užitečnou částí oken díky svým nesporným znakům. Všechny druhy rolet se liší podle odlišného zpracování jednotlivých lamel, jak se ovládají a montují: pro novostavby a rekonstrukce se využívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, k dodělaným stavbám více patří rolety s přiznaným boxem. Námi propagované rolety Climax jsou ovladatelné dálkově, jsou vybaveny motorovým pohonem.

Stoprocentní zastínění balkonu a chládek na terase spolehlivě zařídí markýzy od spolehlivého českého výrobce Climax, k jejimž kladným vlastnostem řadíme především bezpečnostní konstrukci, pevné a odolné materiály v mnoha barvách a s různými dekory, včetně využitelných doplňků. Rovněž na avizované markýzy, stejně jako na dříve avizované rolety, venkovní rolety a další stínění, nechává firma Climax prodlouženou záruční dobu na čtyři roky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *