Překrásné prsteny stříbrné a pěkné náušnice stříbrné jsou zdobeny krystaly Swarovski

Krystaly Swarovski se vždy zpracovávaly s citem pro získání důmyslných efektů. Naše firma Čištín, s. r. o., se koncentruje na šperky Swarovski, rozmanité náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a přívěsky. Nabídka našeho klenotnictví obsahuje nádherné prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, vkusné přívěsky ze stříbra i zlata zdobené krystaly Swarovski. Krásný český vltavín, důstojný granát, ale i přírodní ametyst, olivín, topaz, neotřelá říční perla černá, lososová, bílá, růžová i stříbrná obohacuje klenoty z našeho sortimentu.

Šperky Swarovski s obdivuhodnými efekty

Krystaly Swarovski zdobí většinu námi nabízených šperků. Šperky Swarovski jsou vyráběny v rozmanitých barvách a s různými efekty. U nás naleznete kvalitní náušnice stříbrné, stříbrné prsteny a přívěsky rozličného provedení. Veřejností oblíbené krystaly zahrnují čistý krystal, tanzanit, rovněž light azore, krystaly light rose, emerald, siam, safír, chrizolit, ametyst, topaz, olivín, i vitrail light, nebo AB krystal či fuchsia.

Překrásné náušnice stříbrné s bezpečnostním uzavíráním

Pestrá nabídka všelijakých klenotů, která obsahuje náušnice stříbrné, je ideálně zhodnocena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony, nebo dalšími kameny. Do každého klenotu byl každý krystal nebo kámen uchycen tak, aby upevnění mimovolně nepovolilo. Všechny náušnice stříbrné jsou povrchově opracovány čistým rhodiem, které navyšuje úplnou odolnost náušnice stříbrné a současně šperk chrání před oxidací.

Prodáváme krásné prsteny stříbrné mnoha typologií

Sortiment obsahuje prsteny stříbrné zdobené zirkony, nebo jinými kameny. Pro povrchovou úpravu se stejně jako u náušnic používá čisté rhodium a k výrobě se aplikuje stříbro o ryzosti 925/1000. Poněvadž jsou prsteny stříbrné oblíbené u obou pohlaví a všech věkových kategorií, v nabídce jsou prsteny stříbrné mnoha velikostí. Proto důrazně doporučujeme do objednávky připsat i velikost prstenu, kterou najdete na našich webových stránkách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *