Pro kvalitní spánek je třeba dobrá postel. Kupte si ji i vy!

Ložnice bývá v domácnosti využívána jako místnost pro relaxaci, oddech či jako místo pro radovánky. Vylepšete si svou ložnici i vy! Ať budete chtít postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo ložnicový nábytek, bude při jejich výrobě bráno v úvahu zejména vaše pohodlí, zdraví a vydatný spánek.

Pořiďte si postel na míru

Kvalitní postele na míru vám zhotovíme přesně podle vašich požadavků a konkrétního zadání. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, čalounění i designové dveře. Pro výrobu se používá hlavně dřevo a dýha, kterou je možné uspořádat do zajímavých obrazců, či ve vlisované listy. Zabýváme se rovněž originálními dekoracemi na míru, které umíme i podsvítit. Vaše ložnice se tak nadobro změní k lepšímu.

Čalouněné postele, aneb Vše pro váš zdravý spánek

Pokud si i vy chcete pořídit skutečně kvalitní postel, svěřte se do našich rukou. Sortiment firmy Nábytek Lupínková je obohacen o oblíbené sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je umně zasazeno do bukové kostry z korpusem vyrobeného na přání jednotlivých klientů. Nejoblíbenějšími čalouněnými soupravami jsou hlavně Afrodité, Mondo, Elano, Dafné a mnoho jiných. Velice precizní zpracování a jedinečný design dělá z čalouněné postele skutečně nábytkářský šperk.

Spokojený spánek zajistí postele z masivu

Každý, kdo si koupí novou postel do své ložnice, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantnost a především co nejdelší trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu se vyrábí z bukového dřeva, které se může chlubit výraznou trvanlivostí. Právě postele z masivu s robustní konstrukcí mají obvyklé rovné linie. Masivní rám je podtrhován pevnou profilovou střednicí bez středové nohy, která již není potřeba.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení, Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *