Kdo nabízí použité díly Citroen za skvělé ceny? No přece profesionální autovrakoviště Citroen

V e-shopu vrakoviště Citroen pořídíte všelijaké nové a použité díly Citroen za bezkonkurenční cenu. Veškerá auta se značkou Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Citroen Berlingo, auta značky C3 Picasso, auta značek CA Grand Picasso, Citroen XSARA, značkové automobily Citroen XSARA PICASSO, NEMO, Citroen 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Citroen Visa, Xantia, Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, ale také vozidla Citroen Jumper opatříme všelijakými potřebnými díly, jež vám chybí. V přehledně uspořádaném webu vrakoviště Citroen najdete jednotlivé díly karosérie, oddíly motory, převodovky, díly interiéru, ovšem také díly motorů i příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro automobily Citroen, sekce elektro součásti, chlazení, klima, topení. Nabízíme také pneu, disky, avšak i funkční sady nářadí a tažná zařízení. Nabízené použité díly Citroen jsou plně funkční, současně mají záruční lhůtu dva týdny na vyzkoušení.

Pokud sháníte konkrétní díl na automobil Citroen, charakterizujte přesně technické parametry o vašem voze. Konkrétní technické specifikování poptávané součástky usnadní nákup. A proto popište typ vozu, obsah, VIN, dobu vyrobení, typ paliva, ovšem neopomeňte napsat kontaktní údaje. Vybrané a objednané použité díly Citroen z obchodu vrakoviště Citroen dodáme do 2 pracovních dnů. Za doručení po Praze si účtujeme pouhých 150 korun, za totožnou cenu rozvážíme zásilky menších rozměrů do všech koutů České republiky. Zásilky o váze nad jeden kilogram jsou distribuovány dle tabulkových sazebníků dopravních služeb, a to v řádech stokorun. Veškeré informace o způsobu a ceně dopravy naleznete na našich internetových stránkách.

Vrakoviště Citroen je zaměřeno jak na prodej nových i použitých autodílů, zařizuje rovněž on-line výkup havarovaných aut. Propojte se s námi buď telefonicky, nebo použijte kontaktní formulář, vrakoviště Citroen si s vaším požadavkem poradí. Nepojízdné auto vám dovedeme efektivně nacenit, a tak při nákupu nového vozu zároveň ušetříte. Jakýkoliv výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je nikterak nedostižný při srovnání s ostatními vrakovišti aut.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *