Kdo spolehlivě zajišťuje hodnověrné hlídání dětí? Naše soukromá školka v Praze

Jestli je už vaše děcko školkou povinné a na vás po mateřské čekají v práci, můžete ho dát do státní nebo soukromé školky Praha. Pakliže vám normální mateřská školka absolutně nesedí, anebo děcka vůbec nepřijímají (například kvůli bydlišti, neboť státem řízená předškolní zařízení berou nejdříve lokální děcka, tím se kvóta velmi rychle naplní), volba soukromé školky Praha vám vyřeší zapeklitý problém, jakým je hlídání dětí.

Stoprocentní přeškolní přípravu a bezpečné hlídání dětí pro vás a vaše děcka garantuje mateřská školka v Praze

Mezi ověřené soukromé školky Praha patří MŠ Pro Family, s. r. o., která provozuje pobočky po celé Praze. Rovněž inspektoři uznali vysoký standard soukromé školky Praha a v roce 2014 ji ohodnotili velmi příznivě. A to není určitě jediná příčina, co by vás mohlo získat na svou stranu, aby privátní školka v Praze přivítala vaše dítě. Tyto soukromé školky Praha jsou situovány na šesti místech tak, abyste si snadno zvolili tu, jaká je pro vás ideálně, co do vzdálenosti od domova či práce.

Co všechno se dá představit pod částkou zaplacenou vámi vybrané soukromé školky Praha – Pro Family?

Pakliže svěříte své dítě soukromé školky Praha, nevyhnete se platbě školného, které činí zhruba 6100 Kč za měsíc při šesti hodinách za den. Započítává se jen absolvovaný čas, proto když vaše dítě ochoří, za tuto dobu nebudete muset nic platíte. Zmíněná částka je kompletní a pojímá jídlo i veškeré aktivity, jichž se děti můžou účastnit.

Mateřská školka v Praze zajišťuje hlídání dětí, avšak orientuje se rovněž na další činnosti, kam patří třeba angličtina, lekce plavání, tenisu, návštěva divadla, lekce tance a keramiky. Všechny děti se povedou k samostatnosti, k tomu se přidá rozvinutí určitého nadání.

Pro Family nesou nálepku výběrové soukromé školky Praha. Naše soukromé školky Praha svým prostředím patří mezi vyhlášená pracoviště, všechny děti jsou nadšené. Jako bonus školka v Praze přináší příznivou otevírací dobu – a to od sedmi ráno do sedmi večer.

Příspěvek byl publikován v rubrice Děti a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *