Užijte si s přáteli tandemový seskok padákem

Chcete si užít pořádný adrenalin? Nadchnout vás může právě tandemový seskok padákem. Takový tandemový seskok padákem patří mezi výzvy, z níž se stoprocentně stane nezapomenutelný zážitek. Jestliže už se pro tandemový seskok padákem opravdu rozhodnete, využijte služeb odborníků, jelikož jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být prováděn bezpečně. Před dávkou adrenalinu má přednost život a zdraví.

Pořádáme tandemový seskok padákem, abyste viděli svět z výšky

Webové stránky organizátorů Tandem2.cz nabízejí tandemový seskok padákem už za 3100 korun. Možná i vaši známí ocení originální dárek k narozeninám nebo Vánocům – tandemový seskok padákem. Adekvátní tandemový seskok padákem pro jednotlivce i větší skupiny je k nalezení na pořadatelském webu. Na neopakovatelný zážitek budete mít vzpomínku díky videozáznamu a fotkám. Organizují se sekoky i pro více lidí, cena seskoku se tak zajímavě sníží.

Kde tandemový seskok vyzkoušet

Veškeré tandemové seskoky se organizují po celém Česku, teď už je pouze na vás, jakou lokalitu pro tandemový seskok padákem si vyberete. Například Kolín, Most, Kunovice, případně Brno, Příbram, to jsou místa, kde se skáče zrovna dnes, přesněji řečeno na letištích zmíněných obcí. Detailní poloha uvedeného letiště je k nalezení na pořadatelském webu, včetně GPS souřadnic. Se svým druhem, družkou, s nejlepším přítelem nebo někým z rodiny si ozkoušejte bezpečný tandemový seskok padákem. Město Brno má dokonce k dispozici dvě místa, na kterých je možné organizovat tandemový seskok padákem.

Ovšem můžete absolvovat i kurz volného pádu AFF (Assistant Free Fall), kdy budete pod dozorem dvou instruktorů skákat ze 4000 metrů. Specializovaný letecký lékař vystavuje zdravotní osvědčení pro tyto lekce volného pádu. Uvedené lekce volného pádu jsou za 36 000 Kč.

Jestli se vám tandemový seskok padákem tolik líbí a chcete mu obětovat více času a energie, můžete například využít lekce pro samostatný seskok, IAFF, AFF, eventuálně satic line.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport, Zábava a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *