Elegantní a vkusný nábytek na míru

Firma Nábytek Lupínková začala prodávat český designový nábytek již v polovině 90. let. Za dobu své působnosti se firma stala prestižní značkou spojenou s kvalitou, originalitou a cenovou dostupností. Nábytek Lupínková nabízí krom jiného pohovky, křesla, sedací soupravy, sektorový a kancelářský nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, konferenční stolky a jídelní soupravy. Specialitou je nábytek na míru, který se dovede přizpůsobit všem zákazníkům.

Kvalitní nábytek na míru Nábytek Lupínková pojímá veškeré kusy nábytku, na které si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Nábytek do ložnice snadno zkombinujete s postelemi tak, aby se usínání a odpočívání staly nejpříjemnějšími činnostmi během dne. Židle a stoly jsou většinou zhotoveny z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Prodáváme sedací soupravy na míru od nábytkářské firmy PF Nábytek. Zájemce o prvotřídní české sedací soupravy na míru si ze sortimentu vybere takové, jež se dají snadno přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusní hovězinou. Výběr skutečně kvalitního nábytku vám navíc zaručí to, že vydrží až 20 let.

Výběr kvalitní válendy či postele závisí pouze na požadavcích každého klienta, jenž má na výběr ze široké škály rozličných designů a materiálů. Známí čeští nábytkáři se věnují výrobě nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze libovolně potáhnout kůží, či látkou. Nábytek do ložnice od společnosti BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Společnost Dřevotvar zhotovuje postele z dýhy, Gazel používá smrkové dřevo a pro firmu Maws jsou typické celočalouněné postele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *