Poznání sebe sama, nastávající krize středního věku a dlouhodobé deprese pomůže vyřešit lektorský koučink

Různé strachy během života potkaly každého z nás. Patří sem strach o nejbližší, přiřazujeme sem také strach z nemocí a neutuchající strach o zdraví své a bližních, různorodé deprese, otravné krize středního věku. Častokrát jsou tyto stavy medikovány, radí se u psychologů, zvykají si na návyky, vzdalují se realitě, stávají se vzteklejší, nepříjemní ke svému okolí, anebo se sebepoškozují. A to většinou nekončí dobře. Máme východisko, jež je postaveno na uvědomění si síly, pochopení vlastního já, svých eventualit, vrácení ztracených jistot je základem koučinku.

Ideální předpoklady k rozvoji vlastního já mají jednotlivé programy Moje síla. Všichni klienti během lekcí dosáhnou zlepšené duševní a fyzické kondice, díky níž budou snáze řešit osudové zkoušky, úskalím života, přemůžou strachy, zároveň naleznou způsob, jak být příjemný k okolí a zachovat si důstojnost. Řízený koučink objeví v každém jeho skutečnou osobnost, jež umí přijímat a dávat, ponaučení nalezne i v nezdaru, dokáže potlačit krize středního věku, přestojí deprese, závislosti se jí zhnusí, ale bez ztráty své citlivosti, vyplní si své sny a přání a dovede se radovat z každého nadcházejícího dne.

Řízený koučink Moje síla je zaměřen na individuální požadavky účastníků. Roční programy jsou speciálně upraveny pro všechny klienty, kdo se chtějí věnovat rozvoji vlastní síly systematicky a znatelného posunu dosáhnout již v krátkém časovém období. Všechny průběžné programy mají úkol prvotní ochutnávky a obeznámení se s kurzy. Naopak pobytové programy pojímají jednorázové intenzivní lekce. V konkrétních individuálních programech je obsažen koučink Moje síla sledující osobní rozvoj jednotlivce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *