Před požáry a dalšími neštěstími vás ochrání pravidelné revize elektro, stejně tak i revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů

Pravidelné revize elektro objeví poruchu elektrospotřebiče, případně hromosvodu o dost dřív, než dojde k nehodě s negativním dopadem na zničení zdraví, na poničeném životě a hmotných statcích. Pravdivý stav elektroinstalací a hromosvodů ukážou vlastníkům provedené revize elektro. Riziku vzplanutí zabrání revize hromosvodů, které dělíme na revize hromosvodů výchozí, revize hromosvodů periodické a revize hromosvodů mimořádné.

Firma Revize elektro Praha je specialistou na revize elektro bez omezení napětí, též na revize elektro nářadí a revize elektrospotřebičů, provádí revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, nutné revize hromosvodů, elektrozařízení VN a VNN. Společnost je skutečným specialistou i v oboru montování a renovace elektro zařízení bez omezení napětí, kontroluje fungování elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Aktuálně je firma orientována i na revize, opravy, servis a prodej elektroskútrů a elektrokol.

V průběhu revize elektrospotřebičů společnost Revize elektro Praha označí poznávacími čísly měřené spotřebiče, elektrospotřebiče budou proměřeny a zjištěné údaje se zapíšou do vytvořených revizních karet. V průběhu vykonané revize elektrospotřebičů se testují správné činnosti elektrospotřebičů. Konečně se vyhotoví finální zpráva o situaci revidovaných spotřebičů.

Pravidelné revize elektro a revize hromosvodů jsou nutností podle aktuální vyhlášky a zákonů číslo 262/2006 Sb. i č. 309/2006 Sb. V případě požáru či úrazu elektrickým proudem pojišťovny nevyplácejí pojistnou částku nebo pojistné plnění zkrátí v případě, že vlastník objektu či pracoviště nedodržel povinnost ze zákona mít platné revize elektro a revize hromosvodů. Při zjištění inspekčního útvaru, že vlastníkovi schází platná revize elektro, se udělují pokuty až 2 000 000 Kč. Souběžně jsou revize elektro vyžadovány pro certifikát a audit ISO.

Příspěvek byl publikován v rubrice Eshop a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *