Ozkoušejte si docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny vypracovaný společností Dignus, výtečný online informační systém pro školky je aplikovatelný i na dětské skupiny a jesle

Zmíněný docházkový systém od společnost Dignus je praktický pro rodiče, jejich potomky i pracovníky. Žádaný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny má skvělé zabezpečení a zároveň je komfortní pro uživatele. Zmíněný Dignus informační systém školky byl vytvořen pro zaměstnance MŠ, jejich zaměstnavatele i rodiče, při vychovávání dětí pozdvihuje spolupráci mezi vychovateli a rodiči. Systém podává informace rodičům, modul Dignus byl vyroben pro vkládání fotografických snímků a aktualit, rovněž se do něj můžou uložit i materiály potřebné pro fakturace. Paralelně se díky prošetřenému, přesto snadnému modelu může spočítat výše školného z podkladů o docházce dětí. Uživatelsky vstřícný informační systém školky napomáhá zaměstnavateli i pracovníkům při spravování evidence a žádanek o dovolené. Pro management se zde vypracovávají statistiky a sestavy.

Ze zákona je pro správce školního zařízení potřebná evidence dětské docházky, a proto je třeba zavést evidenci dětí. Užitečný docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus vytvořil elektronickou registraci docházky s využitím čipů nebo karet. Dignus zlehčuje administrativní úkony zaměstnanců, navíc ještě zjednoduší zaznamenávání chodu mateřské školky, jeslí nebo dětské skupiny. Správci program Dignus před jeho uvedením do praxe představí zaměstnancům příslušného školního zařízení, prvotní potíže se překlenou, dotazy budou promptně zodpovězeny.

Ovládání programu Dignus zvládnou i ti, kteří lépe ovládají vzdělávání dětí než administrativu. Program Dignus velmi zlehčuje veškeré administrativní úkony na celkové minimum. Pro MŠ, jesle a dětské skupiny se program staví na míru a v zašifrovaném módu, modul Dignus je chráněn proti přístupu jiných osob než administrátorů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *