Vybudujeme vám ojedinělé krby a krbová kamna dle vašich plánů

ProfiKrby jsou zaměřeny na ojedinělé krby a originální krbová kamna – skutečná umělecká díla zhotovená dle zákazníkova přání, jejichž úpravy jsou možné vícero způsoby – podle designu, k tomu navíc z pohledu jejich využívání a kompletního výkonu. Třeba krbová vložka Kobok stoprocentně umí nahradit stavěná krbová kamna, má akumulační dobu trvající až 10 hodin, společensky a esteticky se vyjímá v interiéru.

Kompletní úhrn produktů zahrnuje krbové vložky Kobok, efektivní stavební materiály na krby, materiály na tepelné rozvody, všelijaká krbová příslušenství a různé doplňkové produkty, značková krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečnostní kouřovody s veškerým příslušenstvím, nevyjímaje postupy, udržování a vyčištění krbů. Firma se věnuje i čištění komínů. Všichni klienti, jež zaujaly akumulační krby, krby obohacené o akumulační hmotu kolem krbové vložky, případně na spalinové trase nebo na krbovém plášti, můžou si nový krb rozšířit o koncentrování energie z vody do akumulační nádržky. Zmíněné krby jsou určitě hospodárnější, jsou přínosné pro domácí hospodářství i životní prostředí.

Bohatý sortiment firmy Profikrby.cz zahrnující krbová kamna Thorma, užitečná krbová kamna Thorma s výměníkem, úsporná krbová kamna akumulační, tradiční krbová kamna s designem krbu i oblíbené sporáky na tuhá paliva. Detailem, kterou ocení všichni majitelé kamen, spolehlivá krbová kamna Thotma a oblíbené sporáky Thorma, jsou podstatné náhradní části, kam patří například rezervní vyzdívka nebo sklo pro krbová kamna.

Konkrétní krbová vložka by se měla pořizovat podle uvedených činitelů: účinnost, průměrný výkon za hodinu, přesné rozměry dveří, přesné rozměry sirky s rámem, provedení, a ještě navíc průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu ideální krbová vložka, která je vyvedena v desítkách typologií. Doporučujeme kontaktovat naše specialisty z oboru, již skutečně můžou poradit, jaká krbová vložka se k danému stavení hodí nejvíce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je registracePR. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *