Hrajte na internetu zdarma

Hrací automaty se těší velké popularitě, lidé je hrají nejen kasinech ale také online na internetu. Klasické hrací automaty ustupují a nahrazují je právě ty online. Proč tomu tak je? Internetová kasina umožňují hrát úplně anonymně, k mání jsou desítky bonusů, odměn a dalších her zdarma. Dle posledních statistik, v online kasinu hráči vyhrají o 17% více než v kamenných kasinech.

Rady a tipy pro úspěch

Online automaty jsou především hazardní hra, kdy náhoda hraje prim. Pojďme si nyní ukázat, jak vyhrávat.

  • Buďte pozorní a soustředění– upři hře buďte ve střehu. Zkušení hráči si své výhry a prohry zapisují do notesu, aby tak věděli, jak na tom jsou.
  • Stanovte si své limity – každý kdo hraje, by měl mít stanovený limit, přes který nepůjde. Je dobré stanovit si určitou částku a v případě, že ji prohrajete co nejdříve ukončit hru.
  • Vyzkoušejte co nejvíce hracích automatů –  co vyhovuje jednomu hráči, to nemusí vyhovovat dalšímu. Každý hrací automat je jiný, má jinou grafiku, hudbu, tlačítka atd., a proto je dobře, když si jich vyzkoušíte, co nejvíce a poté si vyberete ty, které vám nejvíce vyhovují. Výhoda zde je ta, že každé online casino nabízí možnost si automat nejprve vyzkoušet zdarma bez rizika.
  • Při hraní přemýšlejte – pokud budete hrát bez rozmyslu a zbrkle, obvykle nic nevyhrajete. Při hraní jakékoli online hry, je důležité nic neuspěchat.

Nejvyšší výhry to jsou jackpotové automaty

Chcete vyhrávat velké peníze třeba? Nebojíte se riskovat? Tak právě pro vás jsou určeny tzv. jackpotové hrací automaty. Jackpotové automaty mají svá specifická pravidla, která se radikálně liší od klasických online automatů. Jackpotový online automat je například Mega Fortune, kde hráči mohou vyhrát i více než 1 000 000 Eur.

  • jeden jackpotový automat může mít společný více online kasin
  • při sázkách se odvádí nějaké procento z vložené částky do tzv. společného banku
  • statisícové výhry
  • desítky nebo i stovky hráčů
Příspěvek byl publikován v rubrice Hry, Zábava a jeho autorem je Leona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *